Šola na daljavo

Učenje na daljavo je bilo na začetku precej nerodno in smešno. Za zbujanje sploh nisem potrebovala budilke, saj me je zbudila moja dve leti stara sestrica. Zelo so nagajali računalniki in težave so bile z zvezo.

Sedaj je že bolje, saj smo že pravi računalniški mojstri.

Raje imamo, da se vidimo v živo, saj se bolj zabavamo in učiteljice nam podrobneje razložijo snov.

Čeprav, moram priznati, se tudi prek zooma zabavamo. Enkrat smo se šli celo skrivalnice. Naše učiteljice se zelo trudijo, da bi nam bilo učenje ne daljavo čim bolj zanimivo.

Kljub temu komaj čakamo, da se vrnemo v naš razred, saj takrat točno vemo, kdaj imamo katero uro, prijazni zvonec pa nam naznani začetek in konec ure. V šoli na daljavo se velikokrat zmedemo in pozabimo ali na srečanja preko zooma.

Nuša in Nikolina